Satış Yapma Rehberi

Nasıl Satış Yaparım?

HepsiOn.com’da yetenek oluşturmak ücretsizdir. Üye olduktan sonra telefon numaranızı ve mail adresinizi onaylayarak, kazançlarınızın aktarılacağı bir ödeme bilgisi kaydetmeniz gerekmektedir. Daha sonra ekranın sol üst kısmında bulunan “Satışa Başla” butonuna tıklayarak ilk yeteneğinizi oluşturabilirsiniz. Yetenek oluşturma ekranındaki zorunlu alanları doldurup, kaydet butonuna tıkladığınız an yeteneğinizi oluşturmuş olursunuz. Daha sonra video yükleme ekranından içeriğinize uygun video yükleyebilirsiniz. Eğer daha önceden oluşturduğunuz bir yetenek varsa, üst kısımda belirtilen “Satışlar” kısmına girerek “Benim Yeteneklerim” linkine tıklamanız yeterlidir. Kaydettiğiniz yetenekler HepsiOn ekibi tarafından yapılan incelemelerden onay alması durumunda 24 saat içerisinde yayınlanacaktır.

Neler Satabilirim?

HepsiOn.com’da bulunan 11 farklı ana kategoriden dilediğinize uygun bir yetenek oluşturabilir ve bunların her birini satabilirsiniz. Aynı zamanda bu ana kategorilerin içerisinde yer alan alt kategorileri seçerek yeteneğinizi tanımlayabilir ve farklılaştırabilirsiniz.

 

Komisyon Ücreti Nedir?

HepsiOn'da satıcılardan başarılı her satış sonrasında %10 sabit komisyon kesilmektedir.

Sipariş Ekranı Nedir? Neler yapılabilir?

Sipariş ekranı, satın alma işleminden siparişin sonlandırılmasına kadar olan süreci takip etmenizi sağlar. Sipariş ekranında geri sayım yapan bir sayaç bulunmaktadır. Yeteneğin teslimat süresine bağlı olarak sayaçta belirtilen süre değişmektedir. Sipariş ekranında alıcı ile satıcı mesajlaşabilir, aynı zamanda yeteneğin detaylarını da görebilirler. Satıcı, siparişi bu ekran üzerinden teslim ettiği gibi, alıcı da siparişi sonlandırma işlemini veya düzenleme talebini bu ekrandan yürütmektedir. Aynı zamanda iptal taleplerini de sipariş ekranının üst tarafında bulunan “Çözüm Merkezi”nden gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişi Tamamlamış Olmam Rağmen Alıcı Onaylamadı. Ne Yapmam Gerekiyor?

Siparişinizi teslim ettiniz, fakat alıcıdan hala bir ses çıkmadı. Eğer siparişi teslim etmenize rağmen alıcı herhangi bir işlem yapmazsa, siparişiniz 3 gün sonunda otomatik olarak kapanır ve tamamlanmış sayılır. Tamamlanan sipariş sonunda ise komisyon bedeli kesilerek, kazancınız tanımlı olan hesabınıza aktarılmak üzere ödeme talimatına dönüşür.

Kazandığım Para Ne Zaman Hesabıma Geçer

Kazançlar kredi kartı ödeme kurumu ile anlaşmamız gereği müşterinin satın alım yaptığı tarih itibariyle 7 iş günü içerisinde tanımlı hesabınıza aktarılacaktır. Satışlar / Kazançlar sayfasında tahmini ödeme tarihlerinizi kontrol ederek, ödemelerinizin aktarılacağı tarihleri görüntüleyebilirsiniz. 


Sorularınız mı var? Doğru yerdesiniz.

Bize Ulaşın
© 2020 HepsiOn